Aktuální nabídka | Tabáčnictví s.r.o. , Vachtová, Vachta

Aktuální nabídka

 

V současné době nabízíme velký výběr tabákových produktů a doplňků:

  • Cigarety -  snažíme se mít všechno co se v naší zemičce objeví.
  • Tabáky cigaretové - zde je to stejné jako u cigaret.
  • Tabáky dýmkové - máme jich opravdu mnoho.
  • Doutníky - máme jak suché tak vlhké a zvětšili jsme humidor.
  • Dýmky - to je náš koníček.
  • Zapalovače - výběr máme značný jak plynových tak benzínových. (zippo a jiné)
  • Nože - líbí se nám značky jako Wenger, Victorinox, Opinel a M-tech a proto je také prodáváme.

A protože máme rádi hezké chvilky najdete u nás whisky jak dobrou tak obyčejnou a také rum třtinový a třeba tequilu a koňak.

V současné době vtrhl do našeho klidného konzervativního světa fenomén zvaný e-cigareta. Takže nabízíme také elektronické cigarety různých typů. EgoW,  EgoT, EgoC, Nick, a spoustu náhradních dílů, doplňků a samozřejmě NÁPLNĚ (e liquidy). A opravdu se snažíme držet tempo s netem takže tlačíme ceny dolů co to jde.

 

PRACHATICKÁ BRÁNA

S potěšěním Vám můžeme oznámit, že Prachatická pálenka nyní s novým názvem PRACHATICKÁ BRÁNA je opět v prodeji.Podařilo se nám zachovat chuť i technologii výroby a vylepšili jsme ji o zrání v dubovém sudu. Ani cena se nijak dramaticky nezměnila.

 

NOVINY A ČASOPISY

V dnešním světě kdy elektronická pošta a internetové zpravodajství posunulo tradiční noviny a časopisy do pozadí je možná pošetilé specializovati se na tisk všeho druhu. Myslíme si však, že i tato tradice má své místo mezi velkými a malými čtenáři. Proto se snážíme nabídnout v našich prodejnách vše co distributoři nabízí.

 

CIGARETY

Ano ano cigarety zatracované. No, ruku na srdce kdo z nás si nedal cigárko s přáteli k pivíčku nebo třeba kafíčku. Samozřemě netvrdíme, že jsou zdravé, ale své místo v životě každého z nás mají. Takže protože jsme specialisté bereme všechno co výrobci nabízejí. Nebo se o to alespoň snažíme. Cigarety neustále obměňujeme a skladujeme v prostředí akorát teplém a akorát vlhkém abychom zajistili optimální podmínky a pro Vás chuť a kvalitu.

 

TABÁK CIGARETOVÝ

Balení cigaret z cigaretového tabáku je specifický druh kuřáckého sportu. Pravdou je, že balením cigaret lze ušetřiti dosti peněz. Avšak pouze a jen cigaretový tabáček vybraných značek může poskytnout opravdový kuřácký zážitek. Proto Vám nabízíme tabák od té nejlevnější varianty až po vybrané luxusní značky.

 

TABÁKY DÝMKOVÉ

Tabák dýmkový. Hm.. zajímavé odvětví tabákové produkce. Tento obor máme velmi rádi. Lze říci, že mezi tabáky dýmkovými naleznete zcela neuvěřitelné kombinace. Ale hlavně! Do kompozic jsou zde využívány různé druhy tabáků z téměř všech koutů světa takže o nepřeberné množství chutí a vůní zde není nouze.

 

DOUTNÍKY

To je párádní zábavička. Doutník v mozolnaté ruce muže s ostře řezanou tváří a nekonečnou dálkou v očích nebo lehké cigarillos a oduševnělá tvář gentlemana anebo pořádné cigáro alespoň double corona v ,zlatými prsteny ozdobených, rukách parádního gangstera. Doutník je prostě fenomén prolínající se dobou ať je jakákoli. A doutníky máme prostě rádi. A víte proč chlapi co jsou hodně osamoceni třeba v práci, nebo i v životě mají rádi doutníky? Nakonec zjistíte, že je to kámoš co do ničeho nekecá a ve dvou se to lépe táhne.Wink

 

DÝMKY

Dýmky, fajfky,čibuky. Co říci. Zvláštní, ušlechtilé, důstojné. Asi není důležité rozepisovati se zde o tvarech a materiálu a jiných podrobnostech. Snad jen, že obdiv patří kuřákům co se dokážou i v dnešní spotřební a uspěchané době rozněžnit nad tvarem a kresbou dýmky, s láskou opatrují tu svojí stařičkou dýmečku a hlavně dokáží nespěchat.