Novinky | Tabáčnictví s.r.o. , Vachtová, Vachta

ELEKTRONICKÉ CIGARETY !!!

EgoW , EgoT, EgoC , Nick.

Máme také mnoho náhradních dílů, atomizéry, náplně (e liquidy).

 

 

NŮŽ RYBIČKA

No tomu prostě nebudete věřit. Víte co máme? Normálně jsme opět sehnali úžasný, malý, stříbrný, době překotné odolávající nůž rybička. Ano, ano, zamáčkněte slzu a přijďte se podívat na pomocníka provázejícího nás léty dětskými. Jo a není zase až tak drahý.

 

STÁČENÉ MOLDAVSKÉ VÍNO

Pro milovníky dobrého vína máme dobrou zprávu. Od února tohoto roku jsme rozšířili spolupráci s maším dlouholetým dodavatelem Moldavského vína o stáčené víno. Tato spolupráca je úžasná v tom, že se k Vám dostane víno velmi dobré kvality, které je plněné do tzv. packů přímo v Moldávii u výrobce "našeho dodavatele" a v těchto baleních putuje přímo k nám. Víno je do packů stáčené metodou, která vylučuje kontaminaci vína baktériemi a tudíž víno dorazí ve velmi dobré kondici. Z těchto packů putuje přímo k Vám stočením do lahví atestovaných pro potravinářské účely a tudíž nezávadných. Stáčíme pouze do litrových lahví a to z toho důvodu, že chceme aby víno, které pijete bylo co nečerstvější zachovalo si svou kvalitu.

V současné době Vám můžeme nabídnout výběr ze šesti odrůd.

Určitě Vás zajíma především cena:  TAKŽE CENA JE OD 54,- KORUN ZA LITR VÍNA.

 

ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA

V dubnu nás navštívili Bavorovští Jahodáři, že začínají pražit kávu. Dohodli jsme se tedy, že jim zkusíme jejich kafíčko prodávat. Dodávají nám tedy kávu každých čtrnáct dní a tok tak, že ji zpravidla den nebo dva před dodávkou vypraží. Řeknu Vám, je to fakt dobrota. Zpravidla máme tři až čtyři typy jednodruhové kávy plus nějakou směs.  Doporučujeme kávu vyzkoušet je opravdu dobrá. Potvrdili to i  zákazníci, kteří se pro kávu vracejí.

 

PRACHATICKÁ BRÁNA

Dámy a pánové naše velké úsilí bylo završeno, korunováno úspěchem. Jsme opravdu šťastni a rozveseleni. Prachatická pálenka prožila velkou krizi, kdy původní výrobce ukončil svou činnost. Ovšem my jsme se nedali a po půlroce práce a tvrdé dřiny spatřila světlo světa Prachatická pálenka  s novým názvem PRACHATICKÁ BRÁNA. Podařilo se nám dodržet původní recepturu i technologii. A ktomu všemu nám naše PRACHATICKÁ BRÁNA zraje ve svém dubovém soudečku. No prostě parádička.